UKS Narew Ostrołęka - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

UKS Narew OstrołękaPKS Agape Białołęka
UKS Narew Ostrołęka 3:3 PKS Agape Białołęka
2013-04-13, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

pon.

Przegrana w sparingu z Narwią 98' .

• autor: deecha1, 2013-03-14 21:47

W sobotę 9 marca przegraliiśmy sparing z MKS Narew Ostrołęka 98' wynikiem 3:2 . To pierwsza porażka w tym okresie przygotowawczym i mamy nadzieję, że ostatnia . Dzisiaj na prawej obronie został wypróbowany Bartosz Sasin i przyzwoicie mu poszło .

Z tego sparingu jesteśmy bardzo zadowoleni . W tym meczu graliśmy 3 razy po 25 minut, co ciekawe na ten sparing wypożyczyliśmy dwóch bramkarzy do MKS-u : Adrian Podbielski i Daniel Frączek, ten pierwszy bronił pierwszą kwartę i kawałek drugiej, a później wszedł Daniel . W pierwszej kfarcie to my dyktowaliśmy warunki gry i byliśmy zadowoleni z przebiegu jej . Na początku jej bramkę dla naszego zespołu strzelił Arkadiusz Kowalczy wychodził on lewą stroną boiska i uderzeniem lewą nogą posłał piłkę do siatki i było 1:0 . Po prowadzeniu meczu w drugiej wfarcie ju wszytsko wymknęło nam się z rąk i starsi koledzy strzelili nam dwie bramki w krótkim odstępię czasu i było 2:1 . W przerwie, gdy wychodziliśmy na trzecią kfartę trener nam powiedział, że nie poddajemy się i walczymy dalej . Znów na początku jej bramkę zdobyła drużyna rocznika 98' i było 3:1, ale to nie oznacza, że byliśmy drużyną gorszą, bo wcale tak nie było . Trzecia kfarta toczyła się na jednej jak i drugiej połowie i była to najlepsza kfarta w całym meczu . Pod koniec strzeliliśmy bramkę na 3:2 a dokładnie strzelił ją Konrad Kulesza uderzeniem piłki głową po dośrodkowaniu Jakuba Laski . To była już około 75 minuta i nasz sędziujący trener Marcin Grabowski mobilizował nas " dawajcie chłopacy gramy teraz o mistrzostwo polski jedziemy z nimi " . Te słowa bardzo nam pomogły, każdy chciał iść po zwycięstwo ale już  było za późno . Mecz zakończył się zwycięstwem Narwi 98' 3:2 .

Wsytąpiliśmy w składzie: Marcin Sowa - Sebastain Zaniewski, Maciek Grzyb, Konrad Kulesza, Bartosz Sasin - Sebastian Stefański, Radek Popieniek - Jakub Laska, Kuba Grzyb, Arek Kowalczyk - Kacper Jurek

Ławka Rezerwowych: Adrian Podbielski, Daniel Frączek, Norbert Brzeziński, Damian Trzciński, Maciek Brzostek, Adrian Lachowicz,  Piotr Tyszka

Zmiany było powrotne .

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wisła Płock S.S.A. - UKS Narew Ostrołęka
UKS Białe Orły - UKS GOSiR Stare Babice
PKS Radość - Ciechan Ciechanów
PKS Agape Białołęka - UKS Bródno Warszawa
MKS Znicz Pruszków - KS Drukarz Warszawa
Legia Warszawa - UKS MDK Król Maciuś Płock

UKS Narew Ostrołęka 3:3 PKS Agape Białołęka
UKS MDK Król Maciuś Płock UKS Białe Orły
UKS GOSiR Stare Babice MKS Znicz Pruszków
UKS Bródno Warszawa PKS Radość
KS Drukarz Warszawa 5:1 Wisła Płock S.S.A.
Ciechan Ciechanów 4:0 Legia Warszawa